KOUTBAT'ın Yeni kongresinin duyurusu!:

 

5.Ulusal Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Öğrenci Kongresi "Bilimsel Program " ını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Ayrıtınlı Duyuru

 

 

5.Ulusal Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Öğrenci Kongresi


Merhaba arkadaşlar 5.Ulusal Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Öğrenci Kongresi’ne 29-30 Nisan,1 Mayıs tarihlerinde hepiniz davetlisiniz .

”Olağandışı Durumlar ve Hekim” konusunu Doğal Afetler ve Salgınlar alt başlığı altında multidisipliner bir şekilde ele alacağız. Bu konuyu seçmemizin nedeni coğrafi konum olarak da bulunduğumuz riskli bölgenin getireceklerine hazır olmak, mesleğimizin gereklerinin layıkıyla yerine getirebilmek, bu konudaki bilgi birikimimizi arttırarak yeni bakış açıları kazanma isteğimiz ve etrafımızda yaşanan olaylara göz yumamayışımızdır.

“Artık havalar iyice soğudu. Kuş sesleri duyulmaz oldu. Şimdi yalnızca, anasını ya da babasını,kardeşini yitiren çocukların ağlamaları duyulabiliyor. Bizler, bir ülkesi ve umudu olmayan çocuklarız. – Dunja, 14”

 

”Olağandışı Durumlar ve Hekim” konusunu Doğal Afetler ve Salgınlar alt başlığı altında multidisipliner bir şekilde ele alacağımız dolu dolu bir bilimsel program ve ardından güzel arkadaşlıklar kurarken eğlenceye doyacağımız sosyal program etkinliklerinde sizleri de aramızda görmek bizleri çok mutlu edecek . 5.Ulusal Kocaeli Üniversitesi Bilimsel Öğrenci Kongresi’nde görüşmek dileğiyle. Sevgilerimizle…

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (KOÜTBAT) Kongre Ekibi